6 Ekim 2014 Pazartesi

KONKURS
Cześć Kochani, Ostatnio buszując po Internecie znalazłam fajny produkt. Slimsonic to elektryczna szczoteczka do zębów, zamknięta w stylowym opakowaniu w wielu wzorach i kolorach do wyboru. Ponadto, w przeciwieństwie do zwykłych szczoteczek elektrycznych działa na baterie, dzięki czemu można ją mieć zawsze przy sobie. Bardzo spodobało mi się to rozwiązanie; jest doskonałe zarówno na co dzień, jak i w podróży. Dzięki temu kolorowemu gadżetowi mogę zadbać o zęby w każdej sytuacji, czując się przy tym modnie.

Chcąc się z Wami podzielić moim odkryciem, mam dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy szczoteczki do zębów. Wystarczy, że napiszecie, który kolor podoba Wam się najbardziej. Możecie również napisać, jaka stylizacja pasowałoby do tego modelu. Wyniki konkursu 20 października.


Hello everyone, Last time, while browsing the Internet, I’ve come across a great product. Slimsonic is an electric toothbrush, packed in a stylish packet available in wide range of colours and patterns to choose. Moreover, contrary to regular electric toothbrushes, it is battery-powered, so you can always have it with you. I liked such a solution very much; it comes in handy on a daily basis as well as while travelling. Thanks to this colourful gadget I can brush my teeth in every situation and stay fashionable when doing so.


To share my discovery with you, I’ve prepared a contest in which you may win three electric toothbrushes by Slimsonic. All you need to do is write which colour you like the most. You may also write which outfit would match this model best. The results will be announced on October, 20th. 

WYNIKI KONKURSU

Sylwia Szewczyk
Basia Go
Magda Ł.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder